Łazienka 01- wnetrze harmonijne

Brąz , zieleń i biel – te trzy kolory nadają wnętrzu delikatny charakter. Łazienka w tym klimacie będzie nas uspokajać, a nawiązania kolorystyczne do czekolady i mięty nie tylko ukoją  ale także dodadzą nam energii. Proste kształty, specjalnie zaprojektowane szafki oraz rozciągające się przez całą długość pomieszczenia odbijające powierzchnie w postaci luster, szkła lacobel oraz lakierowanego drewna, powiększą przestrzeń, zamiast odbierać jej cennych centymetrów.

Zobacz więcej

Łazienka 02- wnetrze harmonijne

Łazienki w jednej tonacji są idealną bazą do stworzenia ciekawego wnętrza. Pamiętajmy, że bardzo często to dodatki nadają wnętrzu charakter. Tym razem dopełnieniem ciepłej barwy ścian, kawowego koloru szkła na ścianie oraz drewna okazał się kolor pomarańczowy. Stał się on elementem dominującym,  który znalazł odzwierciedlenie w dekoracjach: ręcznikach oraz dużej donicy, które wyznaczyły indywidualny charakter oraz ożywiły wnętrze.

Zobacz więcej

Łazienka 03- wnetrze harmonijne

W nowoczesnym wnętrzu liczy się prostota i maksimum przestrzeni. By jednak nasza łazienka nie była zbyt surowa, warto dodać akcent kolorystyczny. Zielony jest jednym z najbardziej ożywiających kolorów, co sprawia,  że łazienka nie jest monotonna i smutna. Uspokaja i regeneruję , idealnie łączy się z ciemnym kolorem drewna oraz jasnym kolorem płytek.    A dla miłośników zieleni - grafika na ścianie, która sprawi, że wiosenna aura będzie gościła przez cały rok.

Zobacz więcej

Łazienka 04- łączenie stylów

Łazienka  dla osób lubiących proste kształty i formy. Biel, czerń i delikatne szarości przełamane brązem . Materiały zastosowane to szkło lakobel, ceramika podłogowa oraz płyta meblowa laminowana. I choć w aranżacji tej łazienki zostały zastosowane ciemne kolory, to dzięki temu iż  materiały te odbijają światło optycznie powiększają łazienkę. Dla  przełamania prostoty kształtów i nowoczesności zastosowanych materiałów zastosowano żyrandol nawiązujący do stylu glamour.

Zobacz więcej

PARTNERZY:

Sprawdź nasze
najnowsze propozycje!
 

Więcej

Jaki styl jest Ci bliższy?
Zagłosuj !

Wnętrze kontrastowe
Wnętrze nowoczesne
Wnętrze harmonijne
Łączenie stylów
Głosuj